В приміщенні Вченої ради ДГУ відбувся День відкритих дверей для випускників шкіл, коледжів, гімназій і всіх бажаючих продовжити  навчання. Це традиційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про ДГУ та зробити перший крок до своєї освіти. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися  з майбутньою професією або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя. Адже правильний вибір зумовлює моральне задоволення, позитивну самооцінку та високу продуктивність праці. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства.

Знайомство з майбутніми абітурієнтами розпочалося з анкетування. Програма заходу включала зустріч із керівництвом університету, кафедр, з науково-педагогічними працівниками факультетів; ознайомлення  з навчально-матеріальною базою закладу вищої освіти.

До присутніх звернулася проректор з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи доцент Світлана Полякова. Вона розповіла про Дніпровський гуманітарний університет й можливості, які відкриваються для кожного студента, перспективи працевлаштування випускників. «Сьогоднішня зустріч – чудова нагода дізнатися більше інформації про ДГУ та отримати кваліфіковані консультації. Наш університет – це неповторна атмосфера, яку спільно творять студент – своєю допитливістю й наполегливістю та викладач, який прагне задовольнити цікавість молоді», – наголосила Світлана Василівна. Вона познайомила присутніх з історією університету, тенденціями розвитку й зростанням його популярності, актуальними програмами навчання та цікавим дозвіллям. Детально зупинилась на умовах, правилах та новаціях прийому у 2021 році.                      

Під час зустрічі було акцентовано увагу на перевагах вищої освіти саме в ДГУ: найвигіднішій ціновій пропозиції в регіоні, можливості здобуття освіти за двома спеціальностями одночасно та другій вищій освіті. Майбутні абітурієнти та їхні батьки також дізналися про високу професійну майстерність науково-педагогічних працівників, що дає можливість готувати висококваліфікованих фахівців – майбутніх психологів, юристів, менеджерів туристичних підприємств та фахівців з готельно-ресторанної справи.

Завершальною частиною заходу були екскурсія по університету, проведена Світланою Поляковою, та відвідання кафедр, де науково-педагогічні працівники надали вичерпну інформацію про спеціальності та напрями підготовки.

Про особливості роботи психолога та важливість цієї професії розповіла завідувач кафедри психології факультету права та психології, професор Людмила Пріснякова. Завідувач кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності факультету туризму та готельно-ресторанної справи, доцент Тетяна Тесленко повідомила про напрями підготовки й спеціалізації звернувши увагу на організацію практик і стажувань студентів за кордоном та перспективи працевлаштування для випускників.   Зі спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» учасників зустрічі ознайомив доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу факультету туризму та готельно-ресторанної справи, доцент Геннадій Виноградов.

Поради щодо вибору майбутньої спеціальності надав студент факультету туризму та готельно-ресторанної справи Денис Чередніченко: «Обираючи професію, необхідно пам’ятати, що здійснювати вибір треба свідомо та відповідально, враховуючи свої нахили і здібності, особисті та громадські інтереси».

Гості мали можливість побачити навчальні аудиторії, наукову бібліотеку, комп’ютерні класи. Усі були задоволені екскурсією, отримавши чудовий настрій і приємні враження.

На завершення зустрічі представники Приймальної комісії ДГУ відповіли на питання майбутніх абітурієнтів.

Варто зазначити, що Дні відритих дверей ДГУ проводить щомісяця, щоб якомога більше майбутніх студентів мали можливість познайомитися з університетом, поспілкуватися з науково-педагогічними працівниками і студентами та отримати відповіді на свої запитання.