24 березня 2021 року відбулась зустріч керівництва Дніпровського гуманітарного університету із представниками Асоціації UCM-Italy.

Від Дніпровського гуманітарного університету на зустрічі були присутні ректор Олег Кириченко, проректор із соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи Світлана Полякова, начальник відділу організації наукової роботи, міжнародних зв’язків та академічної мобільності Сергій Дубов, фахівець з міжнародних зв’язків Андрій Мірошник, а від Асоціації UCM-Italy - президент Асоціації  Паоло Брешиа,  регіональний представник Олександр Колбаса, тутори проєкту Аліна Добреля та Анатолій Полосін.

Під час зустрічі ректор університету Олег Кириченко зазначив, що розширення міжнародного співробітництва для отримання нових знань та навичок здобувачами вищої освіти є найважливішою метою будь-якого закладу вищої освіти.

Наприкінці зустрічі між сторонами було підписано Протокол про наміри щодо організації стажування здобувачів вищої освіти Дніпровського гуманітарного університету в Італії, проведення майстер-класів для здобувачів на базі Дніпровського гуманітарного університету.