20 лютого поточного року у Дніпровському гуманітарному університеті відбувся День відкритих дверей. Майбутні абітурієнти, більшість з яких – учні старших класів, познайомилися з університетом, дізналися про умови вступу до закладу освіти, особливості  та перспективи представлених професій.

На початку зустрічі проректор з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи Світлана Полякова ознайомила присутніх                           з історичним шляхом становлення та розвитку Дніпровського гуманітарного університету. Абітурієнти дізналися про високу професійну майстерність науково-педагогічних працівників університету, що дає можливість готувати висококваліфікованих фахівців – майбутніх психологів, юристів, менеджерів туристичних підприємств та фахівців з готельно-ресторанної справи.

Також було надано учасникам зустрічі інформацію  про спеціалізації факультетів, роботу курсів з підготовки до ЗНО, можливості та перспективи, які відкриваються перед студентами ДГУ. Зацікавили абітурієнтів переваги одного з кращих приватних закладів вищої освіти Дніпропетровщини: найвигідніша цінова пропозиція в регіоні, можливість проходження практики та стажування студентів за кордоном, здобуття освіти за двома спеціальностями одночасно та друга вища освіта.

Секретар приймальної комісії Сергій Дубов розповів про особливості вступної кампанії у 2021 році та терміни подачі документів.    

Завідувач кафедри права факультету права та психології, кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Лежнєва презентувала спеціальність «Право», повідомивши про особливості освітньо-професійних програм кафедри з позиції подальшого працевлаштування, можливість проходження практики студентами у судах, юридичних клініках і нотаріальних конторах, розвиток міжнародного наукового співробітництва.

Про особливості роботи психолога та важливість цієї професії розповіла старший викладач кафедри психології факультету права та психології  Вікторія  Корсунська.

Зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» присутніх ознайомила доцент кафедри готельно-ресторанного бізнесу факультету туризму та готельно-ресторанної справи кандидат економічних наук, доцент Олена Лисенко.

Новим і затребуваним на ринку праці є напрямок підготовки фахівців з організації туризму. Тому серед гостей викликала зацікавлення презентація спеціальності «Туризм», підготовлена завідувачем кафедри економіки та менеджменту туристичної діяльності факультету туризму та готельно-ресторанної справи, кандидатом економічних наук, доцентом Тетяною Тесленко. Вона розповіла про можливі кар’єрні перспективи студентів факультету, проходження ними практики і стажування як в туристичних агентствах міста Дніпра,  так і в зарубіжних країнах.

«Чому я обрав ДГУ» – такою була тема виступу голови Студентської ради університету Артема Мороза, після чого гості побачили відеопрезентацію «Дніпровський гуманітарний університет очима студентів закладу освіти».

Сподіваємось, тепер майбутні абітурієнти зможуть зробити свідомий вибір щодо свого професійного самовизначення.

До нових зустрічей у Дніпровському гуманітарному  університеті!