ЦІКАВО ПРО ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ ТА БІЗНЕС ЕТИКЕТ

 

16 лютого 2021року студенти Дніпровського гуманітарного університету мали змогу поспілкуватися з Чіомa Окойе – відомим фахівцем у галузі емоційного інтелекту, директором школи Міжнародного протоколу та етикету, розташованої у Федеративній Республіці Нігерія.

Чіома Окойе розповіла студентам про Нігерію та надала інформацію про розвиток освіти в своїй країні. Основними темами зустрічі були емоційний інтелект, особистий брендінг, корпоративна культура, публічні виступи  і бізнес етикет. Студентів зацікавили питання гендерної політики              в Нігерії, досягнення життєвого успіху та подолання труднощів у спілкуванні  в соціумі, контролю за емоціями та підвищення рівня емоційного інтелекту. «Головне для молоді – постійно працювати над собою, прагнути до нового розвитку і спрямовувати свої почуття у позитивному напрямку», – наголосила лекторка.

Під час зустрічі проректор з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи  ДГУ  Світлана Полякова розповіла  пані Окойе  про роботу Дніпровського гуманітарного університету – осередку якісної освіти регіону, який готує фахівців, здатних забезпечити вирішення актуальних проблем сьогодення у правовій, гуманітарній і соціально-економічній сферах.

Світлана Василівна поділилася з нігерійською колегою позитивним досвідом роботи  зі  студентською  молоддю  в  ДГУ: «Нашою особливістю   є те, що до кожного студента в університеті ставляться як до гідної особистості, виходячи з індивідуального підходу до організації умов навчання, що позитивно впливає на формування його професійної       мотивації та успішне входження у студентське середовище». Вона також               розповіла про міжнародну співпрацю ДГУ та його входження у зовнішній          соціально-освітній простір.

В онлайн зустрічі взяли участь представники  відділу організації наукової роботи, міжнародних зв’язків та академічної мобільності.

Дружні відносини між нашими установами мають перспективи розвитку у майбутньому, а  спільні зусилля стануть поштовхом до реалізації задумів, які будуть обопільно корисними.