12 січня в Дніпровському гуманітарному університеті відбулися вибори ректора шляхом таємного голосування.

У виборах взяли участь науково-педагогічні працівники та інші співробітники університету, представники студентства. За словами голови Виборчої комісії – проректора з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи, доцента Світлани Полякової, виборчий процес відбувся із дотриманням усіх відповідних норм законодавства України і статуту ДГУ. Організаційний комітет та Виборча комісія університету потурбувалися про заходи протиепідемічної безпеки на дільниці. «Викладачі, співробітники та студенти виявили високий рівень свідомості та відповідальності й активно взяли участь у голосуванні», – зазначила Світлана Василівна.

Ректором майже одноголосно був обраний Олег Кириченко. Олег Вікторович виконує обов’язки ректора Дніпровського гуманітарного університету з вересня 2020 року і зробив великий внесок у розвиток ДГУ. Він відомий як висококваліфікований юрист і науковець у сфері права, досвідчений педагог і організатор вищої освіти. Тому у виборців не було жодних сумнівів щодо підтримки його кандидатури. 

Обрання Олега Кириченка відкриває нові перспективи для вдосконалення і розвитку педагогічної і наукової роботи в ДГУ, його подальшого становлення як одного з кращих приватних закладів вищої освіти Дніпропетровського регіону.

Колектив і студенти Дніпровського гуманітарного університету щиро вітають Олега Вікторовича Кириченка з обранням на посаду ректора і бажають йому успіхів у розбудові Альма-матер.