В Дніпровському гуманітарному університеті вже п’ятий рік поспіль проводяться заходи до Дня захисника України та Дня українського козацтва.                 

День захисника України – свято, встановлене 14 жовтня 2014 року указом Президента України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу та сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

14 жовтня також відзначають День українського козацтва,                         який традиційно припадає на Свято Покрови Божої Матері – небесної заступниці запорозьких козаків.

В 2016 та 2018 роках в університеті до Дня захисника України проводилися спортивні змагання «А нумо, хлопці!», під час яких студенти демонстрували свою фізичну підготовку і вправність. 2018 року також була організована тематична екскурсія до Дніпропетровського національного історичного музею імені Д. І. Яворницького. А у 2019 році відбулася конкурсна програма «Козацькі розваги».

Цього року Дню захисника України, Дню українського козацтва                    та Святу Покрови Божої Матері в ДГУ була присвячена тематична святкова вікторина, яка відбулася 13 жовтня.

Ведучою вікторини була студентка другого курсу факультету права  та психології Дарина Ілюченко, відповідальна за проведення культурно-масових заходів в університеті.

Кожен студент та працівник ДГУ мав змогу спробувати свої сили, продемонструвавши знання про День захисника України та День українського козацтва й відповівши на цікаві питання.

Під час вікторини панувала святкова  атмосфера. Усі учасники дали правильні відповіді й отримали за це солодкі подарунки.