11 листопада 2020р. у Дніпровському гуманітарному університеті відбулась зустріч керівництва закладу освіти з представниками «Асоціації U.C.M.- Italy».
Під час зустрічі обговорювались питання подальшого співробітництва між навчальними інституціями задля активізації професійної взаємодії та практичного співробітництва у сферах, що становлять взаємний інтерес. Мова йшла про проходження практики студентами факультету туризму та готельно-ресторанної справи.
Так, виконувач обов’язків ректора ДГУ Олег Кириченко зазначив, що студенти матимуть змогу відпрацювати набуті теоретичні знання та отримати досвід, який у подальшому будуть застосовувати у професійній діяльності, а також вдосконалять знання і навички володіння іноземними мовами.
Президент «Асоціації U.C.M.- Italy» Паоло Брешиа зауважив, що такий досвід буде безцінним для студентів, адже вони зможуть доторкнутися до італійської культури та розкрити своєрідність національної італійської кухні.
Студенти проходитимуть практику як помічники піцайоло, бариста, бармена, адміністратора на базі реально діючих підприємств готельно-ресторанного бізнесу у туристичному регіоні Фоджа, що на півдні Італії.
Під час практики студенти отримуватимуть стипендію. За умови вдалої практики молодь не лише повернуться до Італії наступного року, але й отримає вищу стипендію.
Проректор з соціально-гуманітарної та профорієнтаційної роботи ДГУ Світлана Полякова домовилась, що представники «Асоціації U.C.M.- Italy» у перспективі відвідають Університет та проведуть серію майстер-класів з приготування традиційних італійських страв для студентів Університету, що допоможе молоді дізнатися секрети приготування традиційних середземноморських страв.
Координатор міжнародної практики в Україні, менеджер проекту «Асоціації U.C.M.- Italy» Олена Герасименко зазначила, що члени Асоціації дуже задоволені роботою українських студентів, адже вони працьовиті й кмітливі.
На офіційному рівні було досягнуто домовленості щодо підписання «Меморандуму про співпрацю» між Дніпровським гуманітарним університетом та «Асоціацією U.C.M.- Italy».